Kosmetický kolagen

S kolagenem pracují také odborníci z oblasti kosmetiky a péče o pleť. Ti mají k dispozici ampule s čistým kolagenem, který během ošetření pleti jemně vmasírují do jemných obličejových vrásek nebo do dekoltu.

Takové ošetření je ale pouze podpůrné, rozhodně od něj nečekejte vyhlazení všech vrásek nebo dokonce zlepšenou kvalitu vlasů a nehtů.

Protože je kolagen v současné době velice populárním přípravkem, snaží se na jeho pověsti přiživit i spousta "obchodníků s deštěm". A tak se vyrojila celá řada přístrojů a přípravků se zázračnými omlazujícími účinky, dodávající tělu kolagen v podivných formách a neuvěřitelnými způsoby. Přesně dle hesla "víra tvá tě uzdraví" slibují neuskutečnitelné, zato si to nechají pořádně zaplatit. A odborníci jen nevěřícně kroutí hlavami, když pročítají texty, které mají účinky takových preparátů "vědecky" vysvětlit. Ale co chudák laik? Jak má vědět, co je pravda a co pustý výmysl?

Pokud tedy kúru kosmetickým kolagenem absolvujete, nepouštějte se raději do experimentů. Mějte na paměti, že se jedná o podpůrné ošetření, které bude mít patřičný efekt jen tehdy, je-li kolagenu dostatek i v těle a aplikuje-li se kúra v několika dávkách, pravidelně v odstupu pár dní. A také se zajímejte o to, zda se pracuje s prověřeným přípravkem.

 

Pin It

Kolagenové produkty v tabletové formě

Kolagen FORTE + HA tablety

Kolagen FORTE + HA tablety

Kolagen FORTE + kyselina hyaluronová tabelty, nejoblíbenější varianta pro krásu a zdraví.

Více informací   Koupit

Kolagen KOMPLEX tablety

Kolagen KOMPLEX tablety

Vysoce účinná forma čistého hydrolyzovaného kolagenu typu I, typu II a vitaminu C v tabletě.

Více informací   Koupit

Kolagen SPRINT žvýkací tablety

Kolagen SPRINT žvýkací tablety

Při nadměrné zátěži a pro sportovce. Chutné žvýkací tablety, doplněk stravy.

Více informací   Koupit

Kosmetický kolagen KOMPLEX + HA tablety

Kosmetický kolagen KOMPLEX + HA tablety

Kombinace tablet kolagenu KOMPLEX s kyselinou hyaluronovou v tabletách

Více informací   Koupit

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.